BESTGUM POLSKA funkcjonuje na rynku od ponad dekady, sukcesywnie zdobywając doświadczenie, dzięki pozyskiwaniu nowych zleceń zarówno w ramach Grupy Kapitałowej PGE, jak również na rynkach zewnętrznych krajowych i zagranicznych.

Podstawową działalnością spółki BESTGUM POLSKA jest świadczenie usług w zakresie produkcji wyrobów gumowych i mieszanek gumowych, wymiany taśm przenośnikowych, regeneracji i gumowanie bębnów i wałów oraz taśm przenośnikowych. Spółka zajmuje się także produkcją krążników, usługami wiertniczymi i odwodnieniowymi, a także usługami strzałowymi. W szerokiej ofercie spółki znajdują się również remonty silników elektrycznych i produkcja kruszyw.

BESTGUM POLSKA działa na rzecz oddziałów PGE GiEK - zarówno Kopalni Bełchatów, Kopalni Turów, Elektrowni Bełchatów i Elektrowni Opole, jak również spółek zależnych, tj. RAMB, ELMEN oraz z oddziałów spółki PGE Energia Ciepła. Współpracuje także z dużymi krajowymi podmiotami jak: FAMUR, FUGOR, KGHM, ZANAM, Jastrzębskie Zakłady Remontowe czy SEMPERTRANS BEŁCHATÓW.

Spółka pozyskała także zlecenia poza granicami kraju, m.in. z Koncernu Energetycznego LEAG, MATRAI EROMU, CONTITECH GmbH, OBA BULK AMSTERDAM czy SMT Schipping Ltd. BESTGUM POLSKA świadczył również usługi serwisowe w zakresie regeneracji i wulkanizacji taśm przenośnikowych dla kopalń i firm okołogórniczych na rynku zagranicznym, w tym m.in. w Serbii, Słowacji i w Niemczech.

Więcej o spółce: http://bestgum.pl/

kwbturow_site